دکتر مطهره میردامادی

متخصص اعصاب و روان


مشاوره قبل از ازدواج

رواندرمانی فردی

اموزش فرزند پروری

بلوغ و نوجوان

زوج درمانی

بیمه های طرف قرارداد

بازی های فکری و تقویت حافظه

بازی های فکری و اضمحلال مغز✨

نتایج یک تحقیق تازه، که در مجله پیشگیری از آلزایمر منتشر شده است، نشان میدهد که بازیهای فکری میتواند سرعت اضمحلال طبیعی مغز را که در اثر بالا رفتن سن رخ میدهد، کم کرده یا حتی بخشی از قدرت مغز را به حال اولیه باز گردانند.

به گزارش مجله تایم، دکتر مجید فتوحی، مدیر یک مرکز ویژه طراحی بازیهای فکری میگوید از اینکه میشود با برخی مداخلههای ساده، مغز را بزرگتر، قویتر و هوشیارتر کرد، بسیار شگفتزده شده است. این مداخلهها هم شامل ورزشهای فیزیکی و هم ورزشهای فکریاند.

به گزارش بالتیمور سان، دکتر فتوحی، که یکی از بزرگترین مراکز تحقیق در خصوص مغز را در ایالت ویرجینیای آمریکا راهاندازی کرده است، میگوید مغز یک سازه ثابت، مثل یک ساختمان یا یک کامپیوتر نیست. بلکه همیشه در حال تغییر است...مغز این قابلیت را دارد که اندازهاش را افزایش دهد و حتی با بالارفتن سن، کارآییاش بهتر شود»

https://telegram.me/Neuroscince


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع گلدیس ، ورودی دوم ، طبقه دوم
تلفن : 31317558 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
روانکاویاینستاگرامگالری تصاویرروابط در خانوادهاسترس و اضطرابنوروفیدبککودک و نوجوانمهارتهای ارتباطیافسردگیاختلالات جنسیخوابوسواسسردرداعتیادحافظه و تمرکزبیماری دو قطبیاسکیزوفرنیاختلال شخصیتمغز و اختلالات روانپزشکیادرس و ساعت کار مطببیوگرافی و سوابق علمیتالیفاتصفحه اصلیسایتهای دیگرسوالات پزشکیپیامهای کاربران