دکتر مطهره میردامادی

متخصص اعصاب و روان


مشاوره قبل از ازدواج

رواندرمانی فردی

اموزش فرزند پروری

بلوغ و نوجوان

زوج درمانی

بیمه های طرف قرارداد

غر زدن کودک

غر زدن کودک : روش های مقابله به آن
1. اگر میخواهید با فرزندتان به یکی از مراکز خرید شلوغ بروید، بدانید که کودک تان طاقت ندارد و بعد از مدتی خسته و بدخلق میشود و نق میزند. پس گاهی تنها خرید کنید.
2. اگر میخواهید به مهمانی بزرگسالان بروید و میدانید این اتفاق برای فرزندتان جذابیتی ندارد، در صورت امکان کودکتان را نزد کسی که با او احساس راحتی دارد، بگذارید.
3. برای گذاشتن بهترین تاثیر روی فرزندتان، باید با همسر تان همکلام شوید. هر کدام از شما نباید شیوه تربیتی جداگانهای داشته باشد و در مقابل کودک دیگری را رد کند.
4. به فرزندتان تفاوت میان رفتار خوب و بد را آموزش دهید. اگر در این کار موفق باشید، او به جای تاثیر گرفتن از بچه های دیگر، از شما تاثیر می گیرد.
5. فرزند شما با فریاد هایش میخواهد جلب توجه کند. اما شما میتوانید با نادیده گرفتن این صداها و اشکها به حذف این عادت کمک کنید.
6. از خرید وسایل گران قیمت به عنوان جایزه برای کودک خودداری کنید.
7. با کودک، بازی فروشگاه رفتن بکنید و نقش خریدار و فروشنده را با هم بازی کنید.
8. اگر کودک در فروشگاه هدفی نداشته باشد و شما به او مسئولیتی ندهید، هدفی برای خود مشخص می کند و برای رسیدن به آن هدف تلاش می کند.
9. اگر کودک وسیله ای احتیاج دارد به او بگویید هر جا وسیله ی مورد نیازت را دیدی حواست باشد برداری. به این روش شما به او آموخته ای که ما برای خرید وسایل مورد نیازمان به فروشگاه می آییم.
سعی کنید یکی از خریدهای کودک را هنگام ورود به فروشگاه بردارید و یکی دو تا را هم برای آخر کار بگذارید زیرا وقتی کودک خریدش تمام می شود می گوید برویم خانه در صورتی که ممکن است شما هنوز خریدتان را نکرده باشید. پس برنامه ریزی کنید. همچنین، در فروشگاه هر چه کودک مشارکت بیشتری در خرید، انتخاب، پول دادن، حمل وسایل و غیره داشته باشد، کمتر بهانه می گیرد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع گلدیس ، ورودی دوم ، طبقه دوم
تلفن : 31317558 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
روانکاویاینستاگرامگالری تصاویرروابط در خانوادهاسترس و اضطرابنوروفیدبککودک و نوجوانمهارتهای ارتباطیافسردگیاختلالات جنسیخوابوسواسسردرداعتیادحافظه و تمرکزبیماری دو قطبیاسکیزوفرنیاختلال شخصیتمغز و اختلالات روانپزشکیادرس و ساعت کار مطببیوگرافی و سوابق علمیتالیفاتصفحه اصلیسایتهای دیگرسوالات پزشکیپیامهای کاربران